ANADOLU SİGORTA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

ANADOLU SİGORTA

ANADOLU SİGORTA

Bu yazımızda Cumhuriyet yıllarından günümüze kadar uzanan süreç içerisinde büyük bir güvenle hizmet veren köklü, öncü ve dürüst firmalardan biri olan Anadolu Sigorta hakkında bilgi vereceğiz. Anadolu Sigorta’nın temelleri, 1925 yılında büyük önderimiz Atatürk’ün İş Bankasını açmasıyla birlikte atılmıştır. O tarihten günümüze kadar olan zamanda büyük bir itinayla hizmet etmekle birlikte, çok geniş anlamda bir güven duygusuyla tercih sebebi olarak ilk akla gelen sigorta firmalardan olmuştur.

Şimdi biraz da sigortacılık adına verilen hizmetlerden bahsetmek istiyorum. Bu anlamda yangın kazaları, nakliyat kazaları, mühendislik, tarım, hukuksal koruma, ferdi kaza, sağlık ve kredi alanlarında faal olarak hizmet verilmektedir. Genel anlamda hizmet türleri bireysel, kurumsal ve iş ortakları olarak hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta Sayfasına Nasıl Ulaşılır?

Ayrıca sigortacılık hizmetini sanal ortam üzerine taşıyarak birtakım işlemleri internet üzerinden yapabilme imkanına da sahipsiniz. Örnek verecek olursak hasar kaydı sorgulama işleminizi firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Yazının bitiminde siz okurlarımız ile paylaşacağımız linke tıklayarak firmanın resmi internet sitesine ulaşabilir ve sağ üst kısımda yer alan Online İşlemler kısmından sorgulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Sayfasına Ulaşabilmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.