BAĞ-KUR TESCİL KAYDI SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAĞ-KUR TESCİL KAYDI SORGULAMA

BAĞ-KUR TESCİL KAYDI SORGULAMA

BAĞ-KUR tescil kaydı sorgulama işleminiz ile tescil kaydı işleminizin yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz. BAĞ-KUR tescil kaydı sorgulama işleminizi internet üzerinden iki farklı şekilde yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden bu işlemi yapmak isterseniz bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır.

Daha önceden bu ve bunun gibi birçok önemli ve gerekli işlemimizi iki resmi internet sitesi üzerinden yapabilmemiz mümkündü. Ancak bu resmi sitelerden şifresiz işlem gerçekleştiren E-SGM resmi internet sitesinin kapatılması nedeni ile artık işlemlerimizi E-Devlet üzerinden şifreli bir şekilde yapabilmekteyiz.

Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz ve E-Devlet güvenli sistemin hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız E-Devlet şifresini size en yakın merkez PTT şubesine kimlik bilgilerinizin okunabildiği nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. E-Devlet şifresi alma başvurunuzu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. İşlem ücretini ödedikten sonra E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Tescil Kaydı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra veya zaten bir E-Devlet şifresine sahipseniz BAĞ-KUR tescil kaydı sorgulama işleminizi yapabilmek için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı adresine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

1

Kimlik doğrulama işlemi için bazı kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bunun için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu adımları sırasıyla ve doğru bir şekilde yaptığınızda BAĞKUR tescil kaydı sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

ssk rapor sorgulama2

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Tescil Kaydı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.