EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİLERİ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİLERİ

EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİLERİ

İnternetin kullanım alanı günümüzde oldukça artmıştır. Artık birçok işimizi internet üzerinden bilgisayar üzerinden halledebilmekteyiz. Sosyal Güvenlik Kurumu vatandaşlarımızın işlerini kolayca halledebilmeleri için birçok uygulamayı kullanıma açıyor. Vatandaşlarımızı saatlerce sıra beklemekten kurtaran bu uygulamalardan bir tanesi de Emekli Sandığı kesintilerini internet üzerinden öğrenmeye yarayan uygulamadır. Emekli Sandığı kesintilerini nasıl öğreneceğinizi yazının devamında kısaca anlatacağız.

E-Devlet Emekli Sandığı Kesintileri Nasıl Sorgulanır?

Emekli Sandığı kesintilerinizi E-Devlet üzerinden öğrenebilirsiniz. E-Devlet üzerinden işlem yapabilmek için öncelikle şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresini PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında edinebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız. Bu sayfada sizden TC kimlik numaranız ve şifreniz istenecektir. Bunları doğru bir şekilde doldurarak sorgula butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan Emekli Sandığı kesintilerinizi görebilirsiniz.

E-Devlet Emekli Sandığı Kesintileri için TIKLAYINIZ!

Şifresiz Emekli Sandığı Kesintileri Nasıl Sorgulanır?

Şifresiz bir biçimde 4c kesintilerinizi sorgulamak için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada uyruk kısmına yönlendirileceksiniz. Uyruk kısmına size uygun biçimde girerseniz yapmanız gereken işlemler karşınıza gelecektir. Bu işlemler sonunda Emekli Sandığı maaş kesintilerinize ulaşabilirsiniz.

Şifresiz Emekli Sandığı Kesintileri İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.