SGK DİĞER UYGULAMALAR | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SGK DİĞER UYGULAMALAR

SGK DİĞER UYGULAMALAR

Çağımızın getirdiği birçok kolaylık ile SGK işlemlerimizi de internet üzerinden yapabilir olduk. SGK diğer uygulamalar işlemleri ile uzun kuyruklar beklemeden de işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde intertnet üzerinden E SGK diğer uygulamalar işlemini yapabilirsiniz.

SGK Diğer Uygulamalar Nelerdir?

SGK diğer uygulamalar içerisinde, hizmet takip programı, E-Kesinti, intibak fark işlemleri, ilişiksizlik belgesi başvurusu, muayene katılım payı, kütüphane, sms bilgilendirme, sms hizmetlerinden faydalanabilmek için telefon numarası girişi yapılması, reçete ve ilaç kullanım süresi, paydaş öneri sistemi yer almaktadır.

SGK diğer uygulamalarda kendi nam ve hesabına çalışanlar, hizmet akdi ile çalışanlar ve kamu çalışanları da işlemlerini yapabilirler.

SGK diğer uygulamalar içerisinde kamu çalışanları, askerlik borçlanması, emekli aylığı ve ikramiye hesaplama, emeklilik yaşı hesabı, hizmet hesabı, ne zaman emekli olabilirim hesaplaması ve sigortalı işe giriş ve işten çıkış bildirgesi alma gibi işlemleri yapabilir.

SGK diğer uygulamalar içerisinde kendi nam ve hesabına çalışanlar, emekli aylığı ve ikramiye hesaplama, ne zaman emekli olabilirim hesaplaması ve son 12 ay için hizmet kontrolü hesaplaması gibi işlemleri yapabilirler.

SGK diğer uygulamalar içerisinde hizmet akdi ile çalışanlar, emekli aylığı ve ikramiye hesaplama, çalışılmadığına dair bildiri girişi, e-borcu yoktur uygulaması, e-borcu yoktur kontrol belgesi uygulaması, gecikme zammı hesaplama, geçici 20.Madde sandıklarının iştirakçi giriş ve ayrılış bildirgesi, idarelerce e-borç sorgulama, işyeri bildirgesi, iş kazası meslek hastalığı bildirmesi, ne zaman emekli olabilirim hesaplaması, kamu kurumlarınca Türkiye geneli işveren borç sorgulama uygulaması ve sigortalı işe giriş ve işten çıkış bildirgesi alma gibi işlemleri yapabilir.

SGK Diğer Uygulamalar İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.