BAĞ-KUR GİRİŞ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAĞ-KUR GİRİŞ

BAĞ-KUR GİRİŞ

Sevgili okurlar BAĞ-KUR giriş tarihinizi bilmeniz sizlere birçok konuda yardımcı olacaktır. Emekli olmaya hazırlanan ve BAĞ-KUR’unu yatıran her vatandaş ne zaman emekli olacağını, ne kadar prim yatırması gerektiğini ve emeklilik ile ilgili merak ettiği birçok sorunun cevabını arıyor. Bu soruların cevaplarını bulmak için ise BAĞ KUR giriş tarihini bilmesi gerekiyor. Çünkü BAĞ-KUR giriş tarihi yani işe giriş tarihi priminin başladığı tarihtir. BAĞ-KUR giriş tarihini bildiğinde ne kadar priminin yattığını ve ne zaman emekli olacağını da bilecektir. Bu sayede emeklilik zamanı geldiğinde kendini güvence altına alacağı emekli maaşını almaya ne kadar hak kazandığını bilmiş olacaktır. Biz de sayın okurlarımıza BAĞ KUR giriş tarihlerini kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilsinler diye aşağıda bir link paylaştık. Sevgili okurlarımız bu linke tıklayarak merak ettikleri BAĞ-KUR giriş tarihlerini rahat bir şekilde öğrenebilirler.

Daha önceden BAĞKUR giriş tarihi sorgulama ve bunun gibi birçok işlemin internet üzerinden yapılabildiği iki resmi site bulunmaktaydı. Ancak bunlardan şifresiz işlem gerçekleştiren E-SGM resmi internet sitesinin kapatılması nedeni ile bu işlemler artık sadece bir resmi siteye aktarıldı. E-Devlet resmi internet sayfasında bu gibi bir sürü işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu işlemleri gerçekleştirebilmek için bir E-Devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi nereden ve nasıl alacağınızı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden BAĞ-KUR Giriş Tarihi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

BAĞKUR giriş tarihinizi öğrenebilmek için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı adresine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile kimliğinizi doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kimlik doğrulama işlemini yapmak için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.

E-Devlet şifresine sahip değilseniz BAĞ-KUR giriş tarihi sorgulama işlemini ve bunun gibi birçok işlemi E-Devlet resmi sitesinden yararlanarak gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Eğer bir E-Devlet şifresi edinmek istiyorsanız size en yakın merkez PTT şubesine kimlik bilgilerinizin okunabildiği nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. E-Devlet şifresi alma başvurusu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra veya zaten bir E-Devlet şifresine sahipseniz E-Devlet şifreniz ile birlikte kimlik doğrulama işlemini yapıp, “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız. Açılacak olan sayfada BAĞ-KUR giriş tarihinizi öğrenebilirsiniz. Bu adımları sırasıyla eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptığınızda BAĞKUR giriş tarihi sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet Üzerinden BAĞ-KUR Giriş Tarihinizi Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. nezahat dedi ki:

    nekadar zor ulaşılıyor sitelere bir kolaylık sağlayın

    1. Hürcan Karataş dedi ki:

      Sorgulama işlemi için şifresiz linklerdeki sitede sıkıntı var. Şifreli olan linki tercih edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.