BAĞKUR GÜN SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAĞKUR GÜN SORGULAMA

BAĞKUR GÜN SORGULAMA

Çağımızın getirdiği kolaylıklar sayesinde pek çok sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabilmektesiniz. BAĞKUR gün sorgulama işleminizi de aşağıdaki adımlar sayesinde internet üzerinden yapabilirsiniz.

Daha önceden bu işlemleri gerçekleştirebildiğiniz iki resmi internet sitesi bulunuyordu. Fakat bu sitelerden E-SGM sisteminin süresiz olarak kapatılması sebebiyle artık şifresiz işlem gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Bunun yerine şifreli bir şekilde E-Devlet üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Gün Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden BAĞ-KUR gün sorgulama ve daha birçok önemli ve gerekli işlemi yapabilmeniz için E-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. E-Devlet şifresine sahip olmadan bu portal üzerinden bir işlem yapmanız mümkün durmuyor. E-Devlet şifresine sahip olabilmeniz için T.C. kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınızla birlikte PTT şubelerine başvuruda bulunmalısınız. Başvuruda bulunduktan sonra 2 TL ücret istenecektir. Bu ücreti ödedikten sonra bir zarf içerisinde şifrenizi alabileceksiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra ya da daha önceden almış olduğunuz şifreniz ile BAĞ-KUR gün sorgulamanızı yapabilirsiniz. Bu sorgulama için yazının sonunda verdiğimiz link adresine tıklamalısınız. Linke tıkladıktan sonra gelecek olan sayfa size verdiğimiz görseldeki gibidir ve yine görseldeki gibi daire içine alınan kimlik doğrulama sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

sd

“Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada bulunan aşağıdaki resimde olduğu gibi kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Resimde oklarla gösterilen bölümlere sırasıyla T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazınız. Daha sonra daire içine alınmış olan “Sisteme Giriş yap seçeneğine tıklayınız.

dsada

Bu işlemleri sırasıyla ve doğru bir şekilde yaptığınızda BAĞ-KUR gün sorgulama işleminizi E-Devlet üzerinden gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Gün Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.