BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜ

BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜ

BAĞKUR hizmet dökümü alma işleminiz ile internet üzerinden işe giriş tarihinizi öğrenebilir, ne zaman emekli olabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. BAĞ-KUR hizmet dökümü alma işleminizi internet üzerinden tek bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemi E-Devlet üzerinden E-Devlet şifresi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önceden bu ve bunun gibi birçok gerekli ve önemli işlemi internet üzerinden iki resmi site yardımı ile yapabilmek mümkündü. Ancak bu resmi sitelerden olan E-SGM sistemi ile gerçekleştirilen şifresiz işlemler artık yapılmaktadır. Çünkü E-SGM sistemi süresiz olarak kapatılmış bunun yerine şifreli olarak hizmet veren E-Devlet sistemine ağırlık verilmiştir.

E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Hizmet Dökümü Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet şifreniz yoksa bu ve bunun gibi birçok işleminizi E-Devlet üzerinden yapma olanağınız bulunmuyor. Bu açıdan öncelikle şifre almanız gerekmektedir. Şifre almak için kimlik bilgilerinizin yer aldığı nüfus cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvurudan sonra 2 TL ücret ödemeniz istenecektir. Ödemeyi yaptıktan sonra da şifrenizi alabileceksiniz.

E-Devlet şifresi ile BAĞ-KUR hizmet dökümü alma işlemi için vermiş olduğumuz internet linkine tıklayınız. Karşınıza gelecek olan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

2

Kimliğinizi doğrulamak için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi ilgili alanlara giriniz. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden eminseniz “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. E-Devlet şifresi ile BAĞKUR hizmet dökümü alma işleminizi başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktasınız.

E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.