BAĞKUR KAYDI SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAĞKUR KAYDI SORGULAMA

BAĞKUR KAYDI SORGULAMA

Günümüzde artık birçok işlemimizi internet ortamından kolaylıkla halledebiliyoruz. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı gibi önemli kurumların birçok işlemleri artık internet ortamında rahatlıkla ve kolayca yapılır. Bizlerde bu işlemleri yapması gerekli olan siz değerli okurlarımıza bu işlemlerin en kolay ve rahat yöntemlerini nasıl yaparız onları en derin detaylarıyla anlatmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza BAĞKUR kaydı sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınızı anlatacağız. İnternet ortamı sayesinde artık bunu daha rahat ve kolay bir şekilde yapacağız. BAĞ-KUR kaydı sorgulama işlemi gibi birçok işlemimizi de bu sayfadan halledebileceğiz. Bunun için de bu sayfaya nasıl giriş yapacağımızı ve nasıl bu işlemleri en hızlı ve doğru bir şekilde yapacağız bunun için yazımızın devamını okumanız yeterlidir. Şimdi ise BAĞKUR kaydı sorgulama işlemini nasıl yapacağımıza bir bakalım.

Daha önceden BAĞ KUR kaydı sorgulama ve bunun gibi daha birçok sorgulama işlemini gerçekleştirebildiğimiz iki resmi site bulunmaktaydı. Ancak bunlardan şifresiz sorgulama işlem gerçekleştiren E-SGM resmi internet adresinin kapatılması nedeni ile artık işlemlerimizi yalnızca E-Devlet üzerinden E-Devlet şifresi ile yapabilmekteyiz. E-Devlet şifresine sahip olmadan E-Devlet üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştirebilmeniz mümkün değildir. E-Devlet şifreniz yoksa E-Devlet şifrenizi nereden ve nasıl alabileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Kaydı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet BAĞKUR kaydı sorgulama işlemi için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada karşınıza çıkacak olan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız. Kimlik doğrulama işlemi için T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz gerekmektedir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi ilgili alanlara eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

1

Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz E-Devlet şifrenizi alabilmek için size en yakın merkez PTT şubelerine kimlik bilgilerinizin okunabildiği nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Şifre alma başvurunuzu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücreti ödeyip E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra BAĞKUR kaydı sorgulamanızı başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Kaydı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.