BAĞKUR MAAŞ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAĞKUR MAAŞ SORGULAMA

BAĞKUR MAAŞ SORGULAMA

BAĞKUR maaş sorgulama işleminizi çağımızın getirdiği faydalar ile internet üzerinden yapabilirsiniz. BAĞ-KUR maaş sorgulama işleminizi internet üzerinden tek bir şekilde yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden E-Devlet şifreniz ile işlemi yapabilirsiniz.

Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz ve E-Devlet güvenli sistemin hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız size en yakın merkez PTT şubesine kimlik bilgilerinizin okunabildiği nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücreti ödeyip, E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

Daha önce BAĞ KUR maaş sorgulama işlemi ve bunun gibi birçok işlemi internet üzerinden iki farklı şekilde yapabilmek mümkündü. Ancak bu resmi sitelerden şifresiz işlem gerçekleştiren E-SGM resmi internet sitesinin kapatılması nedeni ile artık şifresiz olarak gerçekleştirmek mümkün değil. Bunun yerine diğer alternatif olan E-Devlet şifreli resmi sitesinden güvenli bir şekilde yapabilmekteyiz.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Maaş Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • E-Devlet şifresi ile BAĞKUR maaş sorgulama işlemi için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada karşınıza çıkacak olan ve aşağıdaki resimde de daire içine alınmış olan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

ddsadasd

  • “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde de oklarla gösterilen alanlara sırasıyla T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. E-Devlet şifrenizi nereden ve nasıl alabileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

dsada

  • Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra yukarıdaki resimde daire içinde bulunan “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu işlemleri sırasıyla doğru bir şekilde yaptıktan sonra BAĞKUR maaş sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde halletmiş olacaksınız.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Maaş Sorgulama İşleminiz İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.