BAŞAK SİGORTA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

BAŞAK SİGORTA

BAŞAK SİGORTA

Bu yazımızda sigortacılık denilince yaptıkları işlerle aklımıza ilk gelen isimlerden olan Başak Sigorta hakkında bilgi vereceğiz. Sigortacılık işlemlerini 1994 yılından beri başarıyla sürdürmekte olan bu sigorta sektör girişimciliği, performansı ve ileri sigortacılık anlayışı ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu anlamda verdiği sigortacılık hizmet çeşitlerini inceleyecek olursak;

Trafik sigortası, kasko, kobi, işyeri sigortası, zorunlu deprem sigortası, konut sigortası, yangın sigortası, nakliyat sigortası, tekne sigortası, kaza sigortası ve sağlık sigortası gibi birçok örnek ile çoğaltabileceğimiz alanlarda sigortacılık hizmeti itina ile verilmektedir.

Başak Sigorta Sayfasına Nasıl Ulaşılır?

Ayrıca firmanın kendi internet sitesini kullanarak birtakım sorgulama ve araştırmalarınızı sanal ortam üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru işlemi, poliçe no sorgulama ve dosya hasar kaydı sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesine ait bilgiler hemen yazının  bitiminde siz okurlarımız ile paylaşılacaktır.

Başak Sigorta Ana Sayfası İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. adil ahmetoğlu dedi ki:

    19.12.1991 de yatırmış olduğum giriş pirimimin akıbeti hakkında bilgi istiyorum

    1. Hürcan Karataş dedi ki:

      E-Devletten kontrol edebilirsiniz, Adil Bey.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.