E-DEVLET AİLE HEKİMİ BİLGİSİ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET AİLE HEKİMİ BİLGİSİ SORGULAMA

E-DEVLET AİLE HEKİMİ BİLGİSİ SORGULAMA

Sağlık ocaklarında aile hekimi sistemine geçilmesiyle birlikte herkese belirli bir aile hekimi atandı. Herhangi bir sağlık sorununda gidilen sağlık merkezinde muayene edecek doktorlar, aile hekimi adı altında belirlendi. Bu aile hekimleri bireyden bireye değişiklik gösterir. Peki aile hekiminizin kim olduğunu ve hangi sağlık biriminde hizmet ettiğini nasıl öğrenebilirsiniz ? Sizlere bu yazıda E-Devlet sisteminin bir hizmeti olan E-Devlet aile hekimi bilgisi sorgulama hakkında bilgi vereceğim. Teknoloji çağının hayatımızı basitleştirmesiyle birlikte sanal ortam üzerinden E-Devlet aile hekimi bilgisi sorgulama uygulamasıyla aile hekiminizin kim olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Aile Hekimi Bilgisi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

E-Devlet aile hekimi bilgisi sorgulamak için öncelikle E-Devlet şifresi temin edilmesi gerekmektedir. E-Devlet şifresi kişiye özeldir ve sadece o kişi tarafından kimlik bilgileriyle birlikte herhangi bir PTT şubesine başvurularak alınabilir. Bu işlemin bedeli 2 tl dir.

  • E-Devlet şifresini temin ettikten sonra E-Devlet aile hekimi bilgisi sorgulaması için lütfen aşağıda verilen linke tıklayınız.
  • “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.
  • Açılan sayfada sırasıyla TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sırasıyla belirtilen boşluklara giriniz.
  • Son işlem olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak E-Devlet aile hekimi bilgisi sorgulama işlemiyle bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Aile Hekimi Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.