E-DEVLET BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

E-DEVLET BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

Günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde birçok işlem internet üzerinden yapılabilmektedir. Kamu kuruluşuna bağlı olarak çalışan kişilerde merak ettikleri bilgileri internet üzerinden öğrenebilirler. BAĞ-KUR’a yani 4B sigorta koluna bağlı olarak çalışan kişilerde internet üzerinden sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu işleme E-Devlet BAĞ-KUR borç sorgulama işlemi adı verilir. E-Devlet üzerinden yapacağınız E-Devlet BAĞ-KUR borç sorgulama işleminde bir şifre sayesinde tüm sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet BAĞ-KUR Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet BAĞ-KUR borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. E-Devlet şifresini elde etmek için ise yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Bir PTT şubesine gidip 2 TL de işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenize hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi edindikten sonra E-Devlet BAĞ-KUR borç sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiğini de yazımızda ayrıntılı bir şekilde anlattık.

İlk olarak aşağıda yazımızın sonunda vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklayınız. Bu linke tıkladıktan sonra 4B borç durumu sayfası açılacaktır. Bu sayfada il olarak yapmanız gereken işlem kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklamaktır. Bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra ise sisteme giriş yap butonuna tıklayınız. Bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz zaman E-Devlet BAĞ-KUR borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet BAĞ-KUR Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.