E-DEVLET DENİZ RUHSATI SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET DENİZ RUHSATI SORGULAMA

E-DEVLET DENİZ RUHSATI SORGULAMA

Birçok işlemimizi kolay bir şekilde yapabildiğimiz E-Devlet üzerinden siz değerli okurlarımıza E-Devlet deniz ruhsatı sorgulama işlemi nasıl yapılır anlattık. E-Devlet sistemi oldukça basit ve gelişmiş bir sistemdir. Bu sistemle çoğu işleminizi yorulmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Sorgulama işlemlerinden araştırma işlemlerine kadar birçok konuda E-Devlet sisteminden yardım alabilirsiniz. Bu yazımızda da yine E-Devlet üzerinden yapılan işlemi nasıl yapacağımızı siz değerli okurlarımıza söylemiştik. E-Devlet deniz ruhsatı sorgulama işlemi için tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulamaktır. Şimdi E-Devlet deniz ruhsatı sorgulama nasıl yapılır bakalım.

E-Devlet Deniz Ruhsatı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle E-Devlet sitesinde işlem yapabilmek için bizlere bir E-Devlet şifresi gereklidir. Bu şifreyi ise PTT şubelerinden 2 lira gibi az bir bedel ödeyerek alabiliriz.

  1. Bu şifreyi de aldıktan sonra ilk olarak sizlere aşağıda vermiş olduğumuz E-Devlet deniz ruhsatı sorgulama bağlantı adresine tıklıyoruz. Hemen ardından ise kimlik doğrulama işlemini yapabilmek için ilk olarak TC kimlik numaramızı ardından da PTT şubelerinden almış olduğumuz E-Devlet şifremizi giriyoruz.
  2. Bilgilerimizi kontrol ettikten sonra “sisteme giriş yap” yazan butona tıklıyoruz. Böylece E-Devlet deniz ruhsatı sorgulama işlemini tamamlamış oluyoruz.

E-Devlet Deniz Ruhsatı Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.