E-DEVLET İCRA SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET İCRA SORGULAMA

E-DEVLET İCRA SORGULAMA

E-Devlet icra sorgulama işlemi nasıl yapılır bu yazımızda siz değerli okurlarımıza özgün bir biçimde anlattık. Bu işlemi oldukça basit ve hızlı yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulayın yeterlidir. İcra sorgulama işlemi E-Devlet ve UYAP’ın işbirliğiyle beraber yapıldığı için bu sorgulama yerine güvenebilirsiniz. Şimdi E-Devlet icra sorgulamanızı nasıl yapacağımızı siz değerli okurlarımıza anlatalım.

E-Devlet İcra Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

  1. E-Devlet icra sorgulama işlemi için öncelikle aşağıdaki bağlantı adresine tıklayınız.
  2. Hemen sonrasında ise karşımıza bir portal gelecek, karşımıza gelen bu portaldan giriş kısmı olan yerden E-Devlet şifresi yazan yere tıklayalım.
  3. Burada ise TC kimlik numaramızı ve E-Devlet şifremizi giriyoruz. Bu E-Devlet şifremizi ise en yakın PTT şubesinden 2 lira karşılığında alabilirisiniz.
  4. Bu bilgilerimizi yazdıktan ve kontrol ettikten sonra ise “sisteme giriş yap”  yazan butona tıklıyoruz ve bu işlemimizin de sonucun da E-Devlet icra sorgulama işlemini bitirmiş oluyoruz. Son bir hatırlatma daha yapalım aldığımız E-Devlet şifresini güvenliğiniz açısından kimseyle paylaşmayınız.

E-Devlet İcra Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.