E-DEVLET İLAÇ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET İLAÇ SORGULAMA

E-DEVLET İLAÇ SORGULAMA

E-Devlet sistemiyle birçok işlemimizi yapıyoruz. Sorgulama, araştırma gibi birçok işlemimizi rahatlıkla halledebiliyoruz. Bunların yanı sıra ise E-Devlet sistemiyle hava durumundan sağlığa kadar çok çeşitli konuları bulabilirsiniz. Bu yazımızda da sağlık ile ilgili bir sorgulama anlatacağız. E-Devlet ilaç sorgulama işlemi nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza özgün bir biçimde anlattık. E-Devlet ilaç sorgulama ile ilaç durumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Peki bu sorgulama nasıl yapılır ? E-Devlet ilaç sorgulamayı ise aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulayarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

E-Devlet İlaç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

E-Devlet ilaç sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Bu E-Devlet şifresini ise PTT şubelerine gidip 2 lira karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca bu şifrenizi kaybetmeniz durumunda ise yine PTT şubelerine gidip bu sefer 4 lira ödeyerek alabilirsiniz.

  1. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra ise ilk olarak aşağıdaki sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Hemen ardından da E-Devlet şifrenizi ve TC kimlik numaranızı giriniz.
  2. Bilgilerinizi kontrol ediniz ve “sisteme giriş yap” butonuna tıklayınız.
  3. Bu işlemlerimizi de yaptıktan sonra böylece E-Devlet ilaç sorgulama işlemini tamamlamış oluyoruz.

E-Devlet İlaç Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.