E-DEVLET İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK İŞLEMLERİ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-DEVLET İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK İŞLEMLERİ

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza E-Devletin diğer bir sunduğu kolaylık  olan E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz. E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri için yapmamız gereken tek şey aşağıdaki adımları doğru ve eksik bir şekilde yapmaktır. E-Devlet sistemi sayesinde bu ve buna benzer birçok işlemimizi kolaylıkla halledebiliriz. Çünkü E-Devlet sistemi sayesinde artı eskisi gibi kurumların önünde saatlerce sıra bekleme derdimiz yoktur. Bu işlemler oldukça basit ve hızlıdır. Ayrıca da güvenilirdir.

E-Devlet sisteminde E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri yapmak için bizlere gerekli olan tek şey ise bir E-Devlet şifresidir. Bu şifreyi ise PTT şubelerinden 2 lira karşılığında alabilirsiniz. Eğer bu şifrenizi kaybederseniz yine PTT şubelerinden 4 tl karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca güvenliğiniz açısından bu şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

E-Devlet İşçi Sendikaları Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır ?

  • E-Devlet şifremizi anlattığımız şekilde aldıktan sonra E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri için yapmamız gereken aşağıda sizlere vermiş olduğumuz E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri bağlantı adresine tıklayınız.
  • Daha sonraki işlemimiz ise kimliğimizi doğrulamak için TC kimlik numaramızı yazmaktır. Bu işlemin hemen ardından ise E-Devlet şifremizi yazıyoruz.
  • Son işlem olarak ise bilgilerimizi kontrol edip “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz. Böylece E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri bitirmiş oluyoruz.

E-Devlet İşçi Sendikaları Üyelik İşlemleri İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.