E-DEVLET MAHKEME SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET MAHKEME SORGULAMA

E-DEVLET MAHKEME SORGULAMA

Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişiyor. Bizlerinde gelişen teknoloji ile adeta hayatı kolaylaşıyor diyebiliriz. Bu teknolojinin bize sunduğu en güzel nimetlerden birisi de E-Devlet sistemidir. Birçok sorgulama, araştırma ve daha bir sürü işlemimizi yapabildiğimiz bir sistemdir. Bu sistemle sağlık sektöründen, çiftçilerimize kadar birçok bilgi mevcuttur. Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza E-Devlet mahkeme sorgulama işlemi nasıl yapılır anlattık. Bu işleminizi hızlı ve kolayca yapmak için tek yapmanız gereken ise aşağıdaki adımları uygulamaktır. Böylece eskisi gibi devlet dairelerinde sıra bekleme derdiniz de ortadan kalmış oluyor. Şimdi E-Devlet mahkeme sorgulama işlemi nasıl yapılır bakalım.

E-Devlet Mahkeme Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

E-Devlet mahkeme sorgulama işlemini yapmak için bizlerin ilk yapması gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır. Daha sonra ise bizlere bir E-Devlet şifresi gereklidir. Bu şifreyi ise PTT şubelerinden 2 lira ödeyerek alabilirsiniz. Eğer bu şifrenizi kaybederseniz yine PTT şubelerinden 4 lira karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca bu şifrenizi ise çoğu E-Devlet işleminiz de kullanabilirsiniz.

  • Daha sonraki işlemimiz ise açılan sayfada kimliğimizi doğrulamak için önce E-Devlet şifresini daha sonra ise TC kimlik numaramızı yazıyoruz.
  • Bu işlemden sonra ise “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz. Böylece E-Devlet mahkeme sorgulama işlemini tamamlamış oluyoruz.

E-Devlet Mahkeme Sorgulama İşlemi Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.