E-DEVLET NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM

E-DEVLET NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM

Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olarak çalışan her kişi belirli şartları yerine getirdiği takdirde emekli olmaya hak kazanır. Bu şartlar belirli bir yaşı doldurmuş olmak, prim gün sayısını doldurmuş olmak ve gerekli primleri yatırmış olmaktır. Bu gereklilikleri yerine getiren her kişi ise ne zaman emekli olacağını merak etmektedir. Kişiler bunun için geliştirilmiş bir uygulama olan E-Devlet ne zaman emekli olabilirim uygulamasından yararlanabilirler. E-Devlet ne zaman emekli olabilirim uygulamasından yararlanabilmeniz için sizlere neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

E-Devlet Ne Zaman Emekli Olabilirim Uygulaması

E-Devlet ne zaman emekli olabilirim uygulamasını kullanmak için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi alabilmeniz için yapacağınız işlem oldukça hızlı ve oldukça basittir. Bulunduğunuz ildeki PTT şubelerinden herhangi bir tanesine gidip 2 TL hizmet ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. E-Devlet şifresini temin ettiğiniz durumda yapmanız gereken ilk işlem yazı bitiminde sizlere verdiğimiz bağlantı linkine tıklamaktır. Bu bağlantı linkine tıkladıktan sonra yapılması gereken işlemleri ise ayrıntısı ile açıklıyoruz.

  • Aşağıdaki bağlantı linkine tıkladığınız takdirde E-Devlet ne zaman emekli olabilirim uygulaması karşınıza gelecektir.
  • Burada öncelikle yapılması gereken işlem kimlik doğrulama işleminin gerçekleştirilmesidir.
  • Daha sonra açılan ekranda T.C. kimlik numarasını ve E-Devlet şifresini giriniz.
  • Bilgileri eksiksiz girdiğiniz durumda sisteme girişinizi yapınız. E-Devlet ne zaman emekli olabilirim işlemini başarı ile gerçekleştirmiş olursunuz.

E-Devlet Ne Zaman Emekli Olabilirim Uygulaması İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.