E-DEVLET RAPOR PARASI SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET RAPOR PARASI SORGULAMA

E-DEVLET RAPOR PARASI SORGULAMA

Birçok kez rapor parası diye bir söz duymuşuzdur. Peki ama nedir bu rapor parası diyorsanız yazımızı okumanız yeterli. Herhangi bir sebepten dolayı rapor almış bir çalışanın çalışmadığı süre boyunca Sosyal Güvenlik kurumundan rapor parası adı altında destek alır. Rapor parasının alınabilmesi için kişinin sağlık kurumunda iş göremezlik belgesi alması gerekmektedir. Bu şekilde rapor parası alabilmek için gerekli işlemleri başlatmış olursunuz.

Rapor parasını almaya hak kazandıktan sonra sıra geldi E-Devlet rapor parası sorgulama işlemini nasıl yapacağınıza. Bizlerde bu yazımızı sizlere tam da bu konuda destek olmak için yazdık. Öncelikle şunu söyleyelim E-Devlet rapor parası sorgulama işlemi ile paranızın yatıp yatmadığını internet üzerinden istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kolayca kontrol edebilirsiniz.

E-Devlet Rapor Parası Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

  • E-Devlet rapor parası sorgulama için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyacımız var. Bu şifreyi ise 2 TL karşılığında PTT şubelerinden temin edebiliriz.
  • Bu şifreyi temin ettikten sonra E-Devlet rapor parası sorgulama işlemlerine başlayabiliriz.
  • E-Devlet rapor parası sorgulama için aşağıda sizin için verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan bağlantı adresinden kimliğinizi doğrulayınız.
  • Doğrulamadan sonra ise TC kimlik numaramızı yazıp altına ise E-Devlet şifremizi yazdıktan sonra bilgileri kontrol edip “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz.

E-Devlet Rapor Parası Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.