E-DEVLET TRAFİK CEZASI SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET TRAFİK CEZASI SORGULAMA

E-DEVLET TRAFİK CEZASI SORGULAMA

Birçok sürücü kuralları ihlal ettiği zaman trafik cezası aldığını bilir. Ancak kameraların çıkması ile beraber sürücüler bazen bu cezaların farkına varamıyorlar. İşte bu yüzden E-Devlet trafik cezası sorgulama işlemini yapmaları gerekiyor. Peki bu işlemi nasıl yaparım diyorsanız yazımızı okumanız yeterlidir. E-Devlet trafik cezası sorgulama işlemini de diğer birçok sorgulama ve araştırma işleminde olduğu gibi E-Devlet resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla halledebiliriz. Şimdi bu işlemi nasıl yapacağız anlatalım.

Öncelikle bu işlem için PTT şubelerine gidip 2 lira karşılığında bir E-Devlet şifresi almamız lazımdır. Ayrıca bu şifremizi ise kimseyle paylaşmayınız. Kaybetmeniz durumunda ise yine PTT şubelerinden alabilirsiniz.

E-Devlet Trafik Cezası Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

  1. E-Devlet trafik cezası sorgulama işlemi için öncelikle yapmamız gereken siz değerli okurlarımıza aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamaktır.
  2. Daha sonra ulaştığımız bu sayfada ilk olarak isim soy isim boşluklarını, ardından da TC kimlik numaramızı ve doğum yılı ile ilgili boşlukları dolduruyoruz.
  3. Bilgilerimizi kontrol ettikten sonra ise “doğrula” butonuna tıklıyoruz.
  4. Böylece E-Devlet trafik cezası sorgulama işlemini tamamlamış oluyoruz.

E-Devlet Trafik Cezası Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.