E-DEVLET YARGITAY SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

E-DEVLET YARGITAY SORGULAMA

E-DEVLET YARGITAY SORGULAMA

Teknoloji her geçen gün bizlere farklı şeyler sunmaya devam ediyor. Bu teknolojinin imkanları sayesinde hayatımız da gün geçtikçe daha kolay bir hal alıyor. Eskiden birçok sorgu ve araştırma işlemlerimizi yapmak için kurumlara gitmek zorundaydık. Ancak artık böyle bir duruma ihtiyacımız yoktur. Çünkü artık E-Devlet sistemi var. Peki bu sistem nedir ? E-Devlet sistemi bizlere araştırma sorgulama ve daha birçok konu da kolaylık sunuyor. Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza E-Devlet yargıtay sorgulama işlemi nasıl yapılır anlattık. İşte bu sorgulama gibi birçok sorgulama işlemini de E-Devlet sistemi üzerinden yapabiliriz. Ayrıca E-Devlet yargıtay sorgulama ile size açılmış dava varsa o davaları görebilir ya da dava dosyalarınızı rahat bir biçimde takip edebilirsiniz. Şimdi E-Devlet yargıtay sorgulama işlemi nasıl yapılır anlatalım. E-Devlet yargıtay sorgulama işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz gereklidir.

E-Devlet Yargıtay Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

  • E-Devlet yargıtay sorgulama işlemini yapmak için öncelikle PTT şubelerinden 2 lira karşılığında almanız gereken bir E-Devlet şifremize ihtiyacımız vardır.
  • Bu şifremizi aldıktan  sonra ise ilk yapmamız gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır. Hemen ardından ise E-Devlet şifremizi ve TC kimlik numaramızı yazıyoruz.
  • Son işlem olarak da “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz ve böylece E-Devlet yargıtay sorgulama işlemini bitirmiş oluyoruz.
  • Ayrıca aldığımız E-Devlet şifresini güvenliğimiz için kimseyle paylaşmayalım ve bu E-Devlet şifresi ile tüm E-Devlet işlemlerimizi rahatlıkla yapabiliriz.

E-Devlet Yargıtay Sorgulama İşlemine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.