EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ SORGULAMA

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ SORGULAMA

Emekli Sandığı evrak takibi işlemi SGK evrak takibi sistemi içerisinde yer alan bir evrak takip sistemidir. Bu evrak takibi ile Emekli Sandığı yeni adıyla 4C kurumuna ait olan emeklilik evraklarınızın takip işlemini yapabilirsiniz. Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama işlemi E-Devlet sistemi üzerinden yapılan bir işlemdir.

E-Devlet sistemi birçok devlet kamu işlemlerinizi yapabileceğiniz güvenli bir sistemdir. E-Devlet sistemini kullanabilmek için kimlik doğrulama sistemini kullanmanız gerekmektedir. E-Devlet şifresi kimlik doğrulama sistemi içerisinde yer alan bir doğrulamadır. E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine gidip 2 lira karşılığında alabilirsiniz.

Emekli Sandığı Evrak Takibi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama işleminiz için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Kimliğinizi doğrulamak için E-Devlet şifrenizi ve T.C. kimlik numaranızı giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

Emekli Sandığı Evrak Takibi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. ibrahim dedi ki:

    Sgk bolu il md askerlik borclanma evrak gitti yeni bir gelisme olabilr mi?

    1. Hürcan Karataş dedi ki:

      Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.