EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ

EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumları artık tek bir çatı altında yani Sosyal Güvenlik kurumu altında toplanmıştır. SGK altında toplanan tüm kurumlar için SGK resmi internet sitesi bu kurumlara büyük kolaylıklar sağlamıştır. Bunlardan bir tanesi de Emekli Sandığı hizmet dökümü alma konusudur. Emekli Sandığı hizmet dökümünüzü E-Devlet resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

E-Devlet sitesi üzerinden işlem yapabilmeniz için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi almak için herhangi bir PTT şubesine başvuru yapmalısınız. Başvurunuz sonucunda sizden 2 TL olan işlem ücreti istenecektir. Bu işlem ücretini ödediğiniz takdirde şifrenizi alabilirsiniz. Şimdi de nasıl Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama yapacağınızı anlatalım.

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

Emekli Sandığı hizmet dökümü için yazının sonunda size verilen bağlantı linke tıklayınız. Açılan sayfada kimlik doğrulamasıyla karşılaşacaksınız. Bu doğrulamayı yaptıktan sonra sizden T.C. kimlik numaranız ile E-Devlet şifrenizi girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra sisteme giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra 4C hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.