EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİ SORGULAMA

EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİ SORGULAMA

Emekli olduğunuz zaman maaşınız da kesintiler olabiliyor. Emekli maaşınızdan dernek, ilaç vs. gibi birçok kesinti yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu tür kesintileri sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama işlemleri şifre ile E-Devlet sistemi üzerinden yapabileceğiniz gibi şifresiz olarak E-SGM sistemi üzerinden de yapabilirsiniz.

E-Devlet Emekli Sandığı Kesinti Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden Emekli Sandığı kesinti sorgulama işlemi yapmak için bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra sistemden işlem yapmak için sizden şifre istenecektir. Şifre sahibi değilseniz işlem yapamazsınız şifre almak ise oldukça basittir. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL işlem ücreti karşılığında şifre sahibi olabilirsiniz.

E-Devlet Emekli Sandığı Kesinti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Şifresiz Emekli Sandığı Kesinti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Emekli Sandığı kesinti sorgulama işlemlerini şifresiz olarak da yapabilirsiniz. Bu uygulamadan yararlanmak için tek yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Daha sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra maaş kesintileri hakkında sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Şifresiz Emekli Sandığı Kesinti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.