EMEKLİLİK GÜN SAYISI | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

EMEKLİLİK GÜN SAYISI

EMEKLİLİK GÜN SAYISI

Emeklilik gün sayısını internet üzerinde bulunan tek bir siteden öğrenebilirsiniz. Bu site E-Devlet sitesidir. E-Devlet sitesi için ise şifre gerekmektedir. Şifreniz olmadan E-Devlet üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

E-Devlet şifresine sahip değilseniz E-Devlet şifresine sahip olabilmek için size en yakın merkez PTT şubesine kimlik bilgilerinizin okunabildiği nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Şifre alma başvurunuzu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. İşlem ücretini ödedikten sonra E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle Emeklilik Gün Sayısı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden emeklilik gün sayısı sorgulama işleminizi yapabilmek için öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz bağlantı adreslerinden size uygun olanına tıklamanız gerekmektedir. Size uygun bağlantı adresine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ilk sayfa resimde olduğu gibidir. Sayfada bulunan ve daire içerisine alınmış olan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

dasd “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladıktan sonra yine aynı şekilde aşağıdaki resimde bulunan oklarla gösterilmiş alanlara sırasıyla T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazınız. Daha sonra yine aynı sayfada bulunan daire içerisine alınmış “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

dsada

Bu işlemleri sırası ile gerçekleştirdiğinizde emeklilik gün sayısı sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

SSK Emekli Gün Sayısı İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Emekli Gün Sayısı İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Emekli Gün sayısı İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.