SGK İŞE GİRİŞ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SGK İŞE GİRİŞ

SGK İŞE GİRİŞ

SGK çatısı altında kurumların birleşmesi ile birlikte SGK işe giriş işleminiz sayesinde ne zaman emekli olabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. SGK giriş tarihinize emeklilik gibi birçok işleminizde ihtiyacınız olacaktır. SGK giriş tarihinizi her üç kurum için de şifresiz ve E-Devlet şifresi ile olmak üzere iki farklı şekilde öğrenebiliyordunuz. Şifresiz SGK giriş tarihi öğrenme işlemi E-SGM’nin resmi sitesinden yapılmaktaydı. E-SGM resmi sitesi şu anda bazı bölümlerinde çalışma yapmaktadır. Çalışma yaptığı için siz değerli vatandaşlarımıza hizmet verememektedir. Bu nedenle E-Devlet şifresi ile SGK giriş tarihinizi öğrenebilirsiniz. E-Devlet portalı aracılığıyla işe giriş tarihinizi öğrenebilmeniz için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yok ise size en yakın PTT şubesine gidiniz. PTT şubesindeki görevli kişiye E-Devlet şifresi talebinde bulununuz. Talebin karşılığında sizlerden 2 TL istenecektir. 2 TL karşılığında E-Devlet şifresine sahip olabilirsiniz.E-Devlet şifresine sahip olduktan sonra aşağıda anlatılmış olan adımları uygularsanız SGK giriş tarihinizi öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SGK İşe Giriş Tarihi Nasıl Öğrenilir?

  • E-Devlet şifreniz ile SSK işe giriş tarihini öğrenmek için yazının sonunda verilen bağlantı adresleri arasında kendi kurumunuza ait olan bağlantı adresini seçiniz.
  • Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

Adsız

 

  • Kimliğinizi doğrulamak için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.
  • Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

emeklilik prim sorgulama

  • E-Devlet şifresi ile SGK işe giriş tarihi öğrenme işleminizi tamamlamış bulunmaktasınız.

 

E-Devlet Şifresi İle SSK İşe Giriş Tarihi Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR İşe Giriş Tarihi Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle Emekli Sandığı İşe Giriş Tarihi Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

SGK İşe Giriş Bildirgesi Nasıl Alınır?

SGK işe giriş bildirgesi için yazının sonunda verdiğimiz bağlantı adresine tıklayınız. Daha sonra kullanıcı adınızı, sistem şifrenizi ve işyeri şifrenizi giriniz. Bu bilgilere SGK Müdürlüklerinden ulaşabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra SSK işe giriş bildirgenizi alınız.

SGK İşe Giriş Bildirgesi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.