SGK İŞYERİ BİLDİRGESİ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SGK İŞYERİ BİLDİRGESİ

SGK İŞYERİ BİLDİRGESİ

SGK ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü konuyu sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlere bilgi vermek istediğimiz konu SGK işyeri bildirgesidir.

SSK işyeri bildirgesi işleminin çalışanların işverenleri tarafından sisteme girilmesi gerekmektedir. Günümüzde her şeyin internet üzerinden yapıldığı bir dönem içerisindeyiz. Bu dönem içerisinde SSK işyeri bildirgesi işlemi de internet üzerinden kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir.

SGK İşyeri Bildirgesi Nasıl Yapılır?

SGK işyeri bildirgesi işlemlerinizi en hızlı, kolay, güvenilir bir şekilde yapabilmeniz için aşağıda sizlere bir link verdik. Bu linke tıklayarak sizin için gerekli sayfaya ulaşabileceksiniz. Bu sayfaya ulaştıktan sonra yapmanız gereken işlemleri biz size ayrıntısı ile açıklıyoruz.

  • Daha sonra ise açılan sayfada bizlerden istenen kullanıcı adını, sistem şifresini ve işyeri şifresi bilgilerini eksiksiz bir şekilde giriyoruz.
  • Daha sonra ise orada görmüş olduğumuz güvenlik anahtarını da doğru yazdıktan sonra “giriş butonuna tıklıyoruz.
  • Daha sonra sisteme giriş yapmış oluyoruz. Buradan sonra açılan sayfada işyeri bildirgesi yazan yere tıklıyoruz. Burada çalışanlarınız hakkında bilgileri doldurduktan sonra ise SSK işyeri bildirgesi işlemini tamamlamış oluyoruz.

SGK İşyeri Bildirgesi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.