SGK VİZİTE | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SGK VİZİTE

SGK VİZİTE

İşveren kişiler tarafından iş göremezlik raporu alan çalışanların rapor süreleri bitimi itibari ile Sosyal Güvenlik Kurumu’nun kendi resmi sitesi üzerinden sigortalı çalışanların hak ettikleri rapor süresinin bittiği tarihin içinde bulunduğu aya ait aylık prim hizmet belgesinin verileceği son gün mesai bitimine kadar yani ayın 23’ünde saat 23.59’a kadar elektronik ortamda kuruma göndermeleri zorunludur.

SGK vizite giriş sistemi, raporlu ya da hastalıktan ötürü işe gelemeyen ve hastalığını rapor ile işveren kişiye bildirmiş çalışanlar için çalışmadığına dair bildirim yapmak ve internetten giriş yapılması amacıyla kurulmuştur. SGK vizite giriş sistemi ile internet üzerinden hızlı ve basit bir şekilde rapor giriş işleminizi yapabilirsiniz.

SGK Vizite Giriş Sistemi Nasıl Kullanılır?

SGK vizite giriş sistemini kullanabilmek için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada kullanıcı adınızı giriniz. Kullanıcı adınız iki kelimeden oluşmalıdır. Sistemde yer alan kullanıcı adı butonuna iki kelimeden oluşan kullanıcı adınızı giriniz. İşyeri şifresini giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra SGK vizite giriş sistemi için “Giriş” butonuna tıklayınız.

SGK Vizite Giriş Sistemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.