SSK EVRAK TAKİBİ | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SSK EVRAK TAKİBİ

SSK EVRAK TAKİBİ

SSK evrak takibi 4 çeşittir. SSK evrak takibi çeşitleri; emeklilik işlemleri evrak takibi, evrak kayıt ve takip sistemi, 4C emeklilik işlemi evrak takibi ve 2022 evrak takibidir.

Emeklilik İşlemleri SSK Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

Emeklilik işlemleri SSK evrak takibi işlemi ile standart emeklilik evraklarınızın takip işlemini yapabilirsiniz. Emeklilik işlemleri SSK evrak takibi sadece İstanbul ili için geçerlidir. Emeklilik işlemleri SSK evrak takibi işlemi için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı giriniz. Başvuru esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızı giriniz. Cep telefon numaranızı vermediyseniz ilgili butona 0 numaralarını giriniz.

Emeklilik İşlemleri SSK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Evrak Kayıt ve Takip Sistemi Nasıl Kullanılır?

Evrak kayıt ve takip sistemi ile standart evraklarınızı takip edebilirsiniz. Evrak kayıt ve takip sistemi için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan bağlantı adresine T.C. kimlik numaranızı giriniz. Takip etmek istediğiniz evrakların yılını seçiniz. Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Evrak Ara” butonuna tıklayınız.

Evrak Kayıt ve Takibi İçin TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

4C emeklilik işlemleri evrak takibi bir çok devlet kamu işleminizi güvenli bir şekilde yapabileceğiniz E-Devlet sistemi üzerinden yapılabilmektedir. E-Devlet sistemini kullanabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifresini PTT şubesine giderek alabilirsiniz.

4C emeklilik işlemleri evrak takibi Emekli Sandığı evraklarınızı takip edebileceğiniz bir sistemdir. 4C emeklilik işlemleri evrak takibi için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifresini giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

4C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

2022 SSK Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

2022 SSK evrak takibi işlemi için malullük evraklarınızı takip edebilirsiniz. 2022 SSK evrak takibi işlemi için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada Varide/Evrak Numaranızı giriniz. Varide/Evrak Tarihini giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız.

2022 SSK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.