SSK GÜN SAYISI | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SSK GÜN SAYISI

SSK GÜN SAYISI

Değerli okurlar emeklilik zamanınızı, sigortanızın kaç gün yattığına dair bilgileri, SGK iş gününüzü ve birçok merak ettiğiniz konu hakkında bilgileri SSK gün sayısı sayesinde öğrenebilirsiniz. Tabiki bu bilgilere ulaşabilmeniz için öncelikle SGK gün sayısını bilmeniz gerekmektedir. SSK gün sayısını bilmeniz sizlere birçok konuda yardımcı olacaktır. Bu yüzden sizlere 4A gün sayısı nasıl öğrenilir onu göstereceğiz. Bunu öğrenmeniz tek bir yöntem vardır. Bu yol E-Devlet şifresi ile öğrenme yöntemidir. Bu yöntemi sizlere ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

Daha önceden bu işleminizi ve bunun gibi birçok işleminizi internet üzerinden iki resmi site üzerinden yapılmaktaydı. Ancak bunlardan şifresiz işlem gerçekleştiren E-SGM resmi internet sitesinin kapatılması nedeni ile artık işlemler yalnızca E-Devlet üzerinden şifreli olarak güvenlik bir şekilde yapılmaktadır. E-Devlet şifresine sahip değilseniz bu site üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz size en yakın merkez PTT şubesine kimlik bilgilerinizin okunabildiği nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücreti ödeyip E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden E-Devlet Şifresi İle SSK Gün Sayısı Nasıl Öğrenilir?

Eğer E-Devlet şifreniz var ise E-Devletin resmi sitesine girip SSK gün sayısını öğrenebilirsiniz. Bunu yapmanız için gerekli olan işlemleri aşağıda sizlere anlatıyoruz. Ayrıca E-Devletin resmi sitesine giriş yapabilmeniz için aşağıda sizlere bir link verdik ve bu link yardımı ile kolaylıkla siteye giriş sağlayabilirsiniz.

  • Yukarıda vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra karşınızda SSK gün sayısı sorgulama işleminizi yapabilmeniz için devletin resmi sayfası açılacaktır.
  • Bu sayfaya girip E-Devlet şifresini seçin.
  • Nasıl sorgulama yapacağınızı seçtikten sonra yapmanız gereken “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kimliğinizi doğrulamak için açılacak olan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girmeniz gereken yerlere sırasıyla yazınız.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra işleminizi başarı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden E-Devlet Şifresi İle SSK Gün Sayısı Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.