SSK İŞYERİ NO SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SSK İŞYERİ NO SORGULAMA

SSK İŞYERİ NO SORGULAMA

SSK işyeri no sorgulama işlemini internet üzerinden hızlı ve basit bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz telefon üzerinden de işyeri no sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir şifreye ihtiyacınız olmayacaktır. 0 312 444 0 775 numarayı arayarak SGK işyeri numarası sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu numara üzerinden bu işlem için operatöre işyeri sicil numarasını söylemeniz gerekmektedir. İşyeri sicil numarasını ilgili operatöre söyledikten sonra işyeri ile ilgili birçok işleme ulaşabilirsiniz.

SSK İşyeri No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

SSK işyeri kodu sorgulama işlemi İstanbul Ticaret Odası aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu sebeple bu işlem sadece İstanbul ili içerisindeki işyerleri için geçerlidir.

SSK işyeri no sorgulama işlemi için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada ticaret sicil numaranızı giriniz. Resimdeki güvenlik kodunu ilgili butona tıklayınız. Girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız. Böylelikle işyeri kodu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSK İşyeri No Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.