SSK MAAŞ ÖĞRENME | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SSK MAAŞ ÖĞRENME

SSK MAAŞ ÖĞRENME

Değerli okurlar bu gün her çalışanın merak ettiği bir konu olan SSK maaş öğrenmeyi sizlere açıklıyoruz. Çalışan her birey emeklilik zamanlarını en iyi şekilde geçirebilmek için çalışıyor ve bunun karşılığında işverenler tarafından sigortaları yatırılıyor. Bu işverenler tarafından ya da kendilerinin yatırmış olduğu sigortalar sayesinde emeklilik sürelerince kendilerini garanti altına almış olacaklar. Tabiki işçiler de ne kadar maaş alacaklarını öğrenmek için ne kadar sigortalarının yattığını bilmek istiyorlar. İşte tam da burada SSK emekli maaş öğrenme devreye giriyor. İnternet kullanımınında artması ile birlikte pek çok kurum online hizmet vermeye başlamıştır. Kurumların bu geçişinde Sosyal Güvenlik Kurumu da etkilenip işlemlerin online yürütülmesi için çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Artık SSK maaş öğrenme işlemlerinizi internet üzerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sizler internet üzerinden SSK emekli maaş öğrenme işlemlerinizi kolay bir şekilde yapın diye aşağıda bir link verdik ve nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde anlattık. Artık internet üzerinden SGK maaş öğrenme işleminizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Eskiden Sosyal Sigortalar Kurumu ile ilgili işlemlerini kendi resmi sitesi üzerinden E-SGM sistemi ile şifresiz olarak gerçekleştirebiliyorduk. Fakat kısa bir süre önce E-SGM sisteminin kapatılması ile birlikte artık şifresiz işlemlerimizi gerçekleştiremeyiz. E-SGM sisteminin yerine halen hizmet vermeye devam eden E-Devlet sistemi ile şifreli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bünyesinde bulunan pek çok sorgulama işlemlerinden biri olan SSK maaş öğrenme işlemi de bunlardan bir tanesidir. Yazımızın devamında E-Devlet sistemi üzerinden işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

E-Devlet SSK Maaş Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden SSK maaş öğrenme işlemi için bir E-Devlet şifrenizi olması gerekir. E-Devlet şifresini size en yakın PTT şubesinden kimliğiniz ile başvurarak başvururunuz sonucunda 2 TL işlem ücreti karşılığında temin edinebilirsiniz. Şifreyi aldıktan sonra aşağıda verdiğimiz bağlantı linkine tıklayınız. Açılacak sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” sekmesine tıklayınız.

4a emeklilik aylık bilgisi

Daha sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra sisteme giriş yapınız.

emeklilik prim sorgulama

Bu verilen adımların uygulanması ile birlikte SSK emekli maaş öğrenme işleminizi tamamlayınız.

E-Devlet SSK Maaş Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.