SSK RANDEVU | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

SSK RANDEVU

SSK RANDEVU

Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) hastanelerin randevu sistemiyle ilgili güzel ve kolaylık sağlayan bir internet portalı getirdi. Bu SSK randevu sistemiyle beraber vatandaşlarımızın işleri kolaylaşacak. Peki bu randevu sistemi nasıl kullanılıyor? Ne gibi kolaylıklar sağlıyor? Öncelikle şunu söyleyelim SSK randevu ile beraber hastalarımız o uzun kuyruklarda beklemek zorunda değil. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sistemi rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Üstelik bu sistem sayesinde istediğiniz doktorun ne zaman randevu tarihi boş, hangi doktorlar randevu almak için müsait bunların hepsini internet üzerinden kolaylıkla ve rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyleri birazdan anlatacağız. Ama bu sistemin öneminden biraz daha bahsetmekte fayda var. SSK randevu sistemle randevu aldığınız zaman öncelikli hasta konumuna geliyorsunuz. Özellikle diş, KBB gibi bölümler de randevu almanın önemi gerçekten çok olduğunu biliriz.

Tabi randevularımızı arayıpta alabiliriz. Ancak SSK randevu sistemi hem bütün doktorları görmenizi, hem hangi doktor nerede görmenizi, hangi hastaneler mevcut görmenizi sağlayan çok gelişmiş bir sistemdir. Şimdi ise sistemi anlatalım.

SSK Randevu Nasıl Alınır?

  • Öncelikle SSK randevu sisteminin bağlantı adresini aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  • Daha sonra siteye girip bulunduğumuz ili seçiyoruz.
  • Hemen ardından gitmek istediğimiz hastaneyi seçiyoruz ve randevu al tıklıyoruz.
  • TC kimlik numaramızı yazıp sonra da şifremizi yazıyoruz. Eğer kayıtlı üye değilseniz yeni üye tıklayıp kayıt olmanız gerekli.
  • Giriş yaptıktan sonra gitmek istediğiniz bölümü seçip sonra da doktoru seçiyoruz ve randevu al tıklıyoruz.
  • Hemen ardından ise doktorumuzun boş randevu olduğu saatlerden birine tıklayıp istediğimiz gün ve saate randevu alıyoruz.

SSK Randevu Sistemine Ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Telefonla SSK Randevu Nasıl Alınır?

Telefonla SSK randevunuzu almak istiyorsanız ALO 182 telefon hattını aramanız gerekecektir. Aramanızı yaptıktan sonra sizden istenilen bilgileri operatöre iletiniz ve istediğiniz doktordan istediğiniz zamana SSK randevunuzu alınız.Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.