TRAMER ARAÇ SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

TRAMER ARAÇ SORGULAMA

TRAMER ARAÇ SORGULAMA

Tramer araç sorgulama işlemi trafik sigortası, kasko ve kara yolları taşımacılık sigortasına ait olan aracın bilgilerine ulaşabilmenizi sağlar. Aracın hasar bilgilerine de bu sorgulama işlemi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Böylece aracın trafik poliçe ve kasko bilgilerine ulaşarak oluşacak mağduriyet durumlarının da önüne geçmiş olacaksınız. Ayrıca bu sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştireceğiz. Bunun amacı ise internet üzerinden yapılan sorgulama işlemleri çok daha kolay ve pratik bir şekilde yapılmakla birlikte, alakalı kuruma giderek oluşacak zaman kaybının da önüne geçmiş olacaksınız. Sizlere vereceğimiz bilgiler ışığında sorgulama işleminizi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Araç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemi için ilk olarak siz okurlarımız ile yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Hemen ardından yönlendirilecek olduğunuz SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) aracılığı ile sorgulama işleminizi yapabilme imkanı bulacaksınız.

  • Plaka ve Sigortalı TC Kimlik No ile Sorgulama

  • Plaka ve Sigortalı TC Kimlik No ile Sorgulama

  • Plaka ve Sigortalı TC Kimlik No ile Sorgulama

seçeneklerinden birini seçerek sorgulama işleminiz için istenen kısımları doldurup “Ara” butonuna basarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Araç Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.