TRAMER SİGORTA SORGULAMA | Sigortam Yatıyor mu? | SGK Sigorta Sorgulama | SGK Hizmet Dökümü

TRAMER SİGORTA SORGULAMA

TRAMER SİGORTA SORGULAMA

Kasko sorgulama, trafik poliçe sorgulama, kaza mağduru bilgilerine ulaşma, araç hasar kaydı sorgulama ve karayolları taşımacılık sigortası bilgilerinize tramer sigorta sorgulama işlemiyle ulaşabilirsiniz. Artık günümüzün teknolojisi olan internet sayesinde bu tarz sorgulama işlemlerini online olarak kolayca halledebilme imkanına sahibiz. Tüm yapmanız gereken siz okurlarımıza yazının geriye kalan kısmında verilecek bilgileri dikkatle okumanız ve talimatları yerine getirmek olacaktır.

Tramer Sigorta Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden sorgulama sayfasına ulaşabilmek için ilk olarak sizlerle yazının en alt kısmında paylaşacağımız linke tıklamanız gerekmektedir. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada

  • Plaka ve Sigortalı TC Kimlik No ile Sorgulama
  • Plaka ve Sigortalı Vergi Kimlik No ile Sorgulama
  • Plaka ve Sürücü TC Kimlik No ile Sorgulama

seçeneklerinden 3 farklı şekilde sorgulama işleminizi gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. İlk olarak sorgulama türünüzü seçiniz. Hemen ardından seçeceğiniz sorgulama türüne göre sizlerden istenecek bilgileri doldurunuz. Son olarak da Güvenlik Kodu kısmını doldurup “Ara” butonuna basarak sorgulama işleminizi internet üzerinden başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Tramer Sigorta Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.